• NASZA SZKOŁA

    Szkoła Wonderful Years
    rozpoczęła dzialalność we
    wrześniu 2012 r.

  • METODY PRACY

    Program Żywej Edukacji powstał z
    myślą o zdobywaniu sukcesów
    edukacyjnych

  • OFERTA

    Nasza Szkoła daje każdemu
    dziecku bezpieczne,
    zorganizowane środowisko

  • DOKUMENTY

    Zapoznaj się z dokumentami
    szkoły

DOKUMENTY

Statut Szkoły WYS

Pobierz

Umowa WYS

Pobierz

PLAN LEKCJI

  • Klasa I - 2018/2019
     

    Poniedziałek

    wtorek

    Środa

    czwartek

    piątek

    8.30-9.15

    J. ANGIELSKI

    KALIGRAFIA

    J. ANGIELSKI

    TANIEC

    J. ANGIELSKI

    9.25-10.10

    J. ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    10.20-11.05

    J. ANGIELSKI

    SZACHY

    J. ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    11.15-12.00

    ETYKA

    EW

    EKSPERYMENTY

    EW

    MAŁY PRZYRODNIK

    12.10-12.55

    RELIGIA

    EW

    LOGIKA

    EW

    MUZYKA

    13.05-13.50

    EW

    EW

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    14.00-14.45

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    14.55-15.40

    HANGAR
    (Powrót 16:25)

    J. ANGIELSKI

    EW

     

     

    WF (SALA) POWRÓT 17:10 

    J. ANGIELSKI

    EW

     

     

    J. ANGIELSKI

     

     

     
  • Klasa II - 2018/2019

     

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek 

    Piątek 

    8.30-9.15

    MAŁY PRZYRODNIK 

    J. ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    9.25-10.10

    ETYKA

    J. AGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    10.20-11.05

    EW

    J. ANGIELSKI

    J.ANGIELSKI

    J. ANGIELSKI

    J. AMGIELSKI

    11.15-12.00

    RELIGIA

    SZCHY

    J.ANGIELSKI

    PSYCHOLOG

    J. ANGIELSKI

    12.10-12.55

    J. ANGIELSKI

    EW

    J.ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    13.05-13.50

    J. ANGIELSKI

    EW

    EW

    EW

    EW

    14.00-14.45

    J. ANGIELSKI

    EW

    EW

    EW

    EW

    14.55-15.40

    HANGAR 

    (POWRÓT 16:25)

     

    BASEN 

    WYJAZD 14:50
    POWRÓT 16:30

    EW

    TANIEC

    EW

     

     

     

    WF (SALA) (16:20-17:00)

    POWRÓT 17:10

     

     

  • Klasa III - 2017/2018
     

    Poniedziałek

    wtorek

    Środa

    czwartek

    piątek

    8.30-9.15

    RELIGIA

    J. ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    9.25-10.10

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    J. ANGIELSKI

    TANIEC

    10.20-11.05

    ETYKA

    J.ANGIELSKI

    EW

    EKSPERYMENTY

    EW

    11.15-12.00

    EW

    LOGIKA

    EW

    J. ANGIELSKI

    EW

    12.10-12.55

    J.ANGIELSKI

    GODZINA CZYTANIA

    WARSZTATY ORTOGRAFICZNE

    MUZYKA

    EW

    13.05-13.50

    J.ANGIELSKI

    EW

    J.ANGIELSKI

    EW

    J.ANGIELSKI

    14.00-14.45

    J. ANGIELSKI

    EW

    J.ANGIELSKI

    EW

    J.ANGIELSKI

    14.55-15.40

    HANGAR

    (POWRÓT 16:25)

    EW

    J.ANGIELSKI

    EW

    J.ANGIELSKI

       

    WF (SALA) 

    POWRÓT 16:30

    BASEN (16:30-17:00)

    POWRÓT 17:40 

     

     
  • Klasa IV - 2017/2018

     

    Poniedziałek

    wtorek

    Środa

    czwartek

    piątek

    8.00-8.45

    J. ANGIELSKI

    MATEMATYKA

     

    J.ANGIELSKI

    RELIGIA 

    8.55-9.40

    J.ANGIELSKI

    PLASTYKA

    TANIEC

    J.ANGIELSKI

    J. ANGIELSKI 

    9.50-10.35

    J.ANGIELSKI 

    MATEMATYKA

    EKSPERYMENTY 

    ETYKA

    J. ANGIELSKI 

    10.45-11.30

    PRZYRODA

    HISTORIA

    J.ANGIELSKI

    J. ANGIELSKI

    MATEMATYKA

    11.40-12.25

    PRZYRODA

    J. ANGIELSKI

    J.ANGIELSKI

    MATEMATYKA

    MATEMATYKA 

    12.35-13.20

    GODZINA CZYTANIA

    J.ANGIELSKI

    J. ANGIELSKI 

    J. POLSKI 

    J. ANGIELSKI 

    13.30-14.15

    J. POLSKI

    J.ANGIELSKI

    MUZYKA 

    LOGIKA

    J. ANGIELSKI

    14.25-15.10

    INFORMATYKA

    J.POLSKI

    GODZ. WYCHOWAWCZA

    J. POLSKI 

    HANGAR 

    POWRÓT 16:30

    15.20-16.05

    J. POLSKI

    TECHNIKA

    J. HISZPAŃSKI

    J. HISZPAŃSKI 

     

    16:15-17:00

    BASEN 
    POWRÓT OK GODZINY 17:30

     

     

    WF (SALA) 

     

  • Klasa V - 2018/2019

     

    Godzina

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    8:00-8:45

     

    Taniec

    Religia

    J.angielski

    Etyka

    J.angielski

    8:55-9:40

    J.polski

    J.angielski

    J.angielski

    Logika

    J.angielski

    9:50-10:35

     

    J.angielski

    J.angielski

    J.angielski

    J.angielski

    J.angielski

    10:45-11:30

     

    Geografia

    J.angielski

    Matematyka

    J.angielski

    Historia

    11:40-12:25

     

    Geografia

    Biologia

    J.polski

    J.angielski

    Historia

    12:35-13:20

     

    Matematyka

    Technika

    Muzyka

    Informatyka

    J.polski

    13:30-14:15

     

    Godzina wychowawcza

    Hiszpański

    J.polski

    J.hiszpańśki

    J.polski

    14:25-15:10

     

    J.angielski

    Plastyka

    Biologia

    Matematyka

    Hangar

    15:20-16:05

    J.angielski

    WF sala

    Matematyka

    Matematyka

     

     

     

     

    Basen

     

     

     

  • Klasa VI - 2018/2019

    Godziny

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    8:00-8:45

    J. angielski

    Taniec

    J. angielski

    -----

     

    8:55-9:40

    J. angielski

    J. angielski

    J. angielski

    J. angielski

    Informatyka

    9:50-10:35

    Matematyka

    Plastyka

    J. angielski

    J. angielski

    Matematyka

    10:45-11:30

    J. angielski

    Technika

    Etyka

    Matematyka

    J. angielski

    11:40-12:25

    Matematyka

    Historia

    Przyroda

    Godzina wychowawcza

    J. angielski

    12:35-13:20

    J. polski

    J. angielski

    Przyroda

    J. angielski

    J. angielski

    13:30-14:15

    Logika

    J. polski

    Matematyka

    Muzyka

    Religia

    14:25-15:10

    J. hiszpański

    J. angielski

    J. polski

    J. hiszpański

    Historia 

    15:20-16:05

    WF (sala) 

    15:45-16:30

    J. polski

    J. polski

    Hangar

    16:00-17:00

     

    16:10-16:55

     

    Basen

    od 16:30 do 17:00

     

     

     

  • Klasa VII - 2018/2019

    Godziny 

    Poniedziałek

     

    Wtorek

     

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    8.00-8:45

    j. angielski

     

    j. angielski

    Biologia

    j. angielski

    WF (taniec)

    8:55-9:40

    j. angielski

     

    Logika

    Etyka

    Matematyka

    j. angielski

    9:50-10:35

    Matematyka

    Fizyka

    Matematyka

    j. angielski

    Historia

    10:45-11:30

    j. angielski

    Fizyka

     

    Matematyka

    j. angielski

    j. angielski

    11:40-12:25

    j. polski

    Plastyka

    j. angielski

    Matematyka

    j. angielski

    12:35-13:20

    Geografia

    j. angielski

    j. polski

    Biologia

    Historia

    13:30-14:15

    Geografia

    Chemia

    j. hiszpański

    j.polski

    Informatyka

    14:25-15:10

    j. polski

    j. hiszpański

     

    j. angielski

    Muzyka

    Chemia

    15:20-16:05

    j.polski

    j. angielski

    j. angielski

    Hangar (od 15:20)

    J. polski

    16:10-16:55 

    WF

    (Sala, 15:25-16:30 
    Powrót 16:40)

    Basen (do 17:00)

     

     

    Godzina wychowawcza (do 17.00)

  • Klasa VIII - 2018/2019

     

    Godziny

    Poniedziałek

    Wtorek

    Środa

    Czwartek

    Piątek

    8:00-8:45

    Matematyka

    Logika

    Fizyka

    Fizyka

    J. angielski

    8:55-9:40

    Matematyka

    J. angielski

    Fizyka

    Chemia

    Matematyka

    9:50-10:35

    J. polski

    J. angielski

    Etyka

    Matematyka

    Matematyka

    10:45-11:30

    J. polski

    J. angielski

    J. polski

    Matematyka

    Matematyka

    11:40-12:25

    J. angielski

    J. polski

    Matematyka

    J. angielski

    J. polski

    12:35-13:20

    J. angielski

    WOS

    J. angielski

    J. angielski

    Chemia

    13:30-14:15

    J. hiszpański

    Informatyka

    J. angielski

    J. angielski

    Chemia

    14:25-15:10

    Geografia

    Historia

    J. hiszpański

    Biologia

    J. polski

    15:20-16:05

    WF (15:45-16:30)

    Historia

    Taniec

    Biologia

     

    16:15-17:00

     

    Godz. Wych.

     

    Hangar

     

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

WRZESIEŃ

03.09 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego:

Klasy I – III - wyjazd do miasteczka westernowego na całodzienną wycieczkę,

Klasy IV – VIII – wyjazd do Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno.

06.06 - g. 17:00 i 18:00 – zebrania z rodzicami

20 .09 g. 12:00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Roztańczona Europa”

PAŹDZIERNIK

09.10 godz. 10.00 - pasowanie na ucznia

18.10 g. 12:00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Z blaskiem i precyzją”

30.10 g. 17:00 – 19.00 - Dzień Otwarty

31.10 – Halloween – bal od 14.00 -16.00

LISTOPAD

01 - 02.11 – Wszystkich Świętych – dni wolne

08.11 g. 12:00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Muzyczne portrety – Wojciech Młynarski”

13.11 – 17.11 – tydzień z Australią

GRUDZIEŃ

06.12 – Mikołajki

06.12 g. 12:00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Tryptyk Polski”

Przedstawienie w języku angielskim z okazji Bożego Narodzenia

21.12 – wigilia szkolna

23.12-31.12 – zimowa przerwa świąteczna

STYCZEŃ

10.01 g. 12:00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Z jazzem przez świat”

14.01 godz.17.00 - zebrania semestralne

28.01 – 10.02 - ferie zimowe

LUTY

28.01 – 10.02 - ferie zimowe

12.02 – 16.02 – tydzień ze Kanadą

21.02 - koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„W kręgu Szekspira”

MARZEC

12.03 godz.17.00 – 19.00 - dzień otwarty

21.03 godz. 12.00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Na żołnierską nutę”

 

KWIECIEŃ

11.04 - koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Tajemnice kameralistyki – kwintet fortepianowy”

15.04 – egzamin ósmoklasisty j. polski

16.04 – egzamin ósmoklasisty matematyka

17.04 – egzamin ósmoklasisty j. obcy nowożytny

17.04 – śniadanie wielkanocne

18.04 – 23.04 - wiosenna przerwa świąteczna

26.04 - Trzecioteścik

MAJ

01-03.05 – Weekend Majowy – dni wolne

6.05-10.05 - tydzień ze Szwajcarią 

14.05 godz.17.00 – 19.00 - dzień otwarty

23.05 g. 12:00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej
„Ameryka, Ameryka”

27.05 – 31.05 wyjazd uczniów na ZIELONĄ SZKOŁĘ

CZERWIEC

06.06 g. 12:00 – koncert muzyków Filharmonii Narodowej „Stanisław Moniuszko”

08.06 – termin wystawienia ocen prognozowanych na koniec roku

13.06 g. 17:00 – zebrania końcoworoczne

14.06 – wyniki egzaminu ósmoklasisty

20.06 – Boże Ciało

21.06 – wydanie zaświadczeń egzaminu ósmoklasisty

21.06 g. 10.00 - uroczyste rozdanie świadectw w szkole

 

Udział uczniów w wolontariacie:

Paczka dla bohatera

Szlachetna Paczka

Schronisko w Józefowie

Książki dla szpitala

Udział uczniów w konkursach i olimpiadach zgłaszanych przez Nauczycieli.